Instructor explains a concept to a group of participants sitting by a table

Forbedret ytelse i FrontCore

Instructor explains a concept to a group of participants sitting by a table
Nå har FrontCore fått et ytelsesløft. Jobb enda raskere i FrontCore’s løsning for kursadministrasjon og få mer tid til de viktigste oppgavene dine.
Har du lagt merke til at det går usedvanlig fort å administrere kurs i FrontCore for tiden?

Det er i så fall ikke helt tilfeldig.

Vi i FrontCore er hele tiden opptatt av å forbedre opplevelsen av FrontCore. Våre utviklere har derfor alltid fokus på brukernes behov når løsningen videreutvikles.

Mange av våre kunder behandler store mengder deltakerdata og kursinformasjon i FrontCore. Det stiller krav til hastigheten i FrontCore.

De siste ukene har våre utviklere jobbet med å forbedre ytelsen i FrontCore, slik at du kan jobbe enda raskere i løsningen – og dermed få enda mer tid til de viktigste oppgavene dine.

Dersom du har spørsmål til ytelsen i FrontCore, ta gjerne kontakt.

Med vennlig hilsen,

FrontCore-teamet

Få en mobilvennlig påmeldingsløsning på egen nettside

Over 2500 kurstilbydere benytter seg av FrontCore’s løsninger for kursadministrasjon og webmarkedsføring av kurs.

Forfatter: Eline Hagene

Forfatter: Eline Hagene

Marketing Manager

Eline produserer innhold for å hjelpe kurstilbydere og opplæringsansvarlige med å oppnå en mer effektiv og lønnsom hverdag. Hun har en bachelorgrad i markedsføringsledelse fra Handelshøskolen BI og er Inbound-sertifisert gjennom HubSpot Academy. Besøk Elines LinkedIn-profil her.

Likte du denne artikkelen? Ikke glem å dele den!

Hold deg oppdatert og få gode tilbud ved å melde deg på vårt nyhetsbrev!

Konvolutt med blogginnlegg i

FrontCore Employees representing the FrontCore team

Om FrontCore

Over 3700 kurstilbydere bruker løsninger fra FrontCore – og det er ikke uten grunn. FrontCore er et av Norges ledende kompetansemiljøer innen skybaserte systemer for kursadministrasjon, e-læring og webmarkedsføring. Med over 25 års erfaring fra kursbransjen og tett kontakt med markedet, hjelper vi kurs- og opplæringsleverandører med å jobbe smartere, spare tid og øke inntektene sine.

Systemer

Relaterte artikler

Ny integrasjon med K-Reg gjør kompetanseregistrering enklere

Ny integrasjon med K-Reg gjør kompetanseregistrering enklere

For kurstilbydere som jobber med sertifisert og dokumentert sikkerhetsopplæring, har registrering av kompetanse lenge vært en tidkrevende oppgave. Når dokumentasjon må registreres manuelt, deltaker for deltaker, går det fort mye tid til administrasjon og dobbeltarbeid. Nå finnes det en enklere måte å gjøre det på.

les mer

0 kommentarer

Send inn en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *